Fiat ROMAR RADOM Fiat ROMAR RADOM
      
Chrysler Dodge Dostawcze Jeep  
 
    www.fiat.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 CZĘŚCI ZAMIENNE


Dział Części Zamiennych koncentruje się na sprzedaży części zamiennych oryginalnych i porównywalnej jakości, akcesoriów, opon, olejów i płynów eksploatacyjnych.

Dzięki współpracy z Fiat Auto Poland dysponujemy pełnym asortymentem oryginalnych części zamiennych i akcesoriów do samochodów Fiat, Alfa Romeo oraz Lancia. Będąc Dealerem Fiata mamy dostęp do najniższych cen i możliwości korzystania z organizowanych przez Fiat Auto Poland promocji na oryginalne części zamienne i akcesoria. Zapewniamy przy tym krótkie terminy realizacji zamówień, a także konkurencyjne ceny.

W swojej ofercie posiadamy również Części Odnowione.

           Części Odnowione są oryginalnymi podzespołami zdemontowanymi z pojazdu, które w wyniku obróbki przemysłowej o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego pozyskują właściwości produktu nowego. Są to podzespoły sklasyfikowane jako spełniające warunki ich powtórnego wykorzystania i poddane obróbce celem przywrócenia ich do stanu początkowego. Pozostałe komponenty nie spełniające wymogów zostają zastąpione nowymi Oryginalnymi Częściami Zamiennymi. Systematyczne kontrole jakości i test końcowy gwarantują każdej odnowionej jednostce właściwości trwałości i niezawodności jak dla nowej Oryginalnej Części Zamiennej.

Dzięki Częściom Odnowionym dokonujesz wyboru korzystnego dla Ciebie, z poszanowaniem dla środowiska i przyczyniasz się do oszczędności energii i surowców naturalnych.

 

DZIAŁ CZĘŚCI ZAMIENNYCH

26-600 RADOM

AL. WOJSKA POLSKIEGO 6/10

TEL. 048 - 365-25-69 w.18, 19

email: f75445m@dealer.fiat.pl

   
 
 
ROMAR SP. Z O.O.

RADOM
WOJSKA POLSKIEGO 6/10
26-600 RADOM
Tel.: (48) 3652578
e-mail

Salon serwis czynny w godzinach:

poniedziałek - piątek 9-17

sobota 9-14

 
Zobacz większą mapę

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies